Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczą te problemy z orgazmem po tym leku?

Od dwóch tygodni mój parter zażywa asentre 50g niestety już po dwóch dniach pojawił się problem z orgazmem. Ochotę na seks ma jak zwykle kilka razy dziennie ale mimo intensywnych stosunków (przerobilismy każda pozycję i molo zabawek) nie jest w stanie skończyć. Z tego powodu ma chyba większego doła niz depresję. To jest duży problem ale lekarz prowadzący stwierdził że to normalne i jakoś nie bardzo chce coś z tym zrobić. Powiedział że jeśli będzie się to utrzymywalo przez kolejny miesiąc wtedy będzia się martwić co dalej. Dla faceta który ma 45 lat i nigdy w życiu nie miał problemu z trzykrotnym wtryskiem raz po razie miesiąc bez orgazmu to jak koniec świata. Proszę o jakieś podpowiedzi co do ewentualnej zmiany leku.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Nerwica - kiedy warto udać się do specjalisty?

Witam! Leki p/depresyjne grupy SSRI i SNRI w swoich działaniach niepożądanych mogą mieć niekorzystny wpływ na sprawy seksualne. Wbrew zakłamanym pozorom jest to szalenie ważna sfera naszego życia i w wypadku pojawienia się opisanych problemów należy odpowiednio zareagować - są leki p/depresyjne, które nie mają nawet zadatków takiego działania. Sprawy zazwyczaj mają charakter przejściowy, ale u ludzi aktywnych seksualnie, na pewno nie poprawią leczenia sprawy podstawowej. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy