Co znaczą te upławy i bóle podbrzusza?

Dzień dobry bralam zastrzyki zabezpieczające i je odlozylam i 5miesiecy nie biorę ich do tej pory nie mam miesiączki ani krwawienia byłam u ginekologa to stwierdził ze niepłodność powraca do roku czasu ale mam częsty bol podbrzusza i mocne oplawy raz białe raz zielone i ginekolog nie chciał usunąć mi nadżerki proszę o szybko odpowiedz z gory dziekuje

Witam Panią serdecznie
Bardzo zachęcam,by po zakończeniu obecnej kuracji i dalszego utrzymywania się w/w problemów skorzystać z pomocy terapeuty.