Co znaczą wszystkie te dolegliwości?

Witam. Mam takie pytanie. Jakis czas temu odczuwałam uczucie niepokoju w brzuchu i w sumie dosyc czesto bolal mnie żołądek. Robiłam USG brzucha, które nic nie wykazało oraz gastroskopie.Poszłam do lekarza psychiatry i przepisał mi lek Mozarin, aktualnie biore odpowiednik tego leku w dawce 20mg. Miedzy czasie gdy bralam juz te leki po 1.5 miesiaca pojawil sie tzw. atak paniki. Bardzo wysokie puls, mdłości, ścisk żołądka, uczucie goraca itp. Był to dla mnie ogromny szok poniewaz nigdy nie wczesniej tego nie mialam. I do tej pory nie mialam. Tylko raz. Rowniez robilam USG tarczycy, jest to tarczyca 2 stopnia nie jest jakas wielka. No i moim problem jest dyskomfort w lewym i prawym boku brzucha. Dziwne uczucie, ciezko sie na nim nie skupiać. Czasami występuje czasami nie. Potrafo to trwac nawet caly dzien. Jest to barzo nie pzyjemne. Co to jest i co moge z tym zrobic?

Opisane objawy wpisują się w obraz nerwicy. Polecam podjąć psychoterapię (polecam terapię Poznawczo-behawioralną). Leki działają objawowo, natomiast psychoterapia pozwala zniwelować problem u jego źródła. Pozdrawiam