Co znaczą zmiany na narządach męskich w postaci rozległych czerwonych plam?

Mieszkam w Warszawie Ostatnio zauważyłem zmiany na narządach męskich w postaci rozległych czerwonych plam. Stąd poszukuję lekarza wenerologa. Wiem że jest na ul. Koszykowej, ale ze względów osobistych nie chciałbym tam się skierować. Zależy mi na prywatnej wizycie u lekarza w Warszawie bądź poradni w której mógłbym czuć się anonimowo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje poszukać odpowiedniego dr w internecie kqzdybdeqtollgbtontqlae wenerolog