Co znaczy lita struktura niejednorodna zaburzona echogennie?

Witam. Moj tata 65 lat robil USG poniewaz czul bol z boku brzucha. Wyniki mniejwiecej brzmia tak: lita struktura niejednorodna zaburzona echogennie pozatym sledziona trzustka i pecherz zolciowy w normie. Co te wyniki oznaczaja? Bardzo sie denerwuje :( Wspomne ze tata przyjmuje spora ilosc lekow ze wzgledu na stan zdrowia. Bardzo prosze o pomoc :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne rozszerzenie diagnostyki i wykonanie badań które bardziej ocenia zmianę , proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie