Co znaczy mój opis tętnic?

Witam, w TK angio tt szyjnych mam zapis "skrajnie typoplastyczna prawa t. kręgowa- śr. 1mm przy dominującej lewej t. kręgowej (5mm) zasilającej t. podstawną". Reszta w tym badaniu bez zmian. Proszę o interpretację.

ANGIO TK : możliwe , że taka odmiana anatomiczna , asymetria tętnic kręgowych wrodzona ?? o interpretacji klinicznej szum w uchu Jak słuch ?? inne objawy ???

Trudno powiedzieć bez badania i analizy wyników, historii choroby... Wskazana pełna konsultacja neurologiczna ; Zdjęcia CD; Opisy badań do interpretacji klinicznej, po badaniu.