Co znaczy nieprzemieszczający się guz w płucach?

Ostatnio byłam u lekarza po skierowanie na prześwietlenie żeber ze względu, że mam guza nieprzemieszczającego się na 12 żebrze. Dostałam wyniki. Prześwietlono mi dodatkowo płuca i serce, wszystko w porządku. Jednak niepokoi mnie duży cień na zdjęciu w miejscu tego zgrubienia. Mam zamiar ponownie pójść do lekarza rodzinnego. To może być jakiś nowotwór? Ogólnie zdjęcie jak dla mnie wygląda dziwnie. Nie wiem czy to wina urządzenia czy coś jest nie tak. Ten cień jest dość duży

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zdjęcia nie da się nic powiedzieć, niech oceni to lekarz rodzinny, ale skoro opis był prawidłowy to raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam