Co znaczy plamienie po poronieniu całkowitym?

Witam. 06.12.2017r poroniłam w 4tyg.ciaży, poronienie całkowite samoistnie. Pierwsza miesiączka dostałam 21dnia, drugą po upływie 31 dni natomiast teraz w 22dniu cyklu zaczęły boleć mnie jajniki i odczuwam bóle podbrzusza takie ciągnące w dół dodatkowo zaobserwowałam śluz brązowy. Dziś jest trzeci dzień plamienia które jest coraz słabsze. Wizytę u ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie boję się że to coś poważnego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne.