Co znaczy pogłębiona lordoza odc. L kręgosłupa z poziomym ustawieniem k. krzyżowej?
Witam!Robiłam MRI kręgosłupa lędźwiowego.Prosze o wytłumaczenie mojego wyniku ,co dalej i czy coś z tym robic? Pogłębiona lordoza odc L kręgosłupa z poziomym ustawieniem k. Krzyżowej.Krążki międzykręgowe o zachowanej wysokości,krazek L3/L4 odwodniony.Poziom L3/L4-minimalne(1mm)okrężne uwypuklenie krążka międzykręgowego.Poziom L5/S1centralne uwypuklenie krążka na 2mm,bez impresji na worek oponowy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
konieczna łączna ocena powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie