Co znaczy powiększony i bolący węzeł chłonny podżuchwowy?

Witam, dziś w nocy zauważyłem powiększony i bolący węzeł chłonny podżuchwowy, rano bolesność zwiększyła się przy dotyku. Powiększenie ma dopiero 1 dzień, kilka węzłów. Jestem po przeziębieniu. Czy ta dolegliwość może mieć takie podłoże? bo w internecie dla wszystkich wszystko jest nowotworem.

Witam , proponuje nie sugerować się "opowieściami" z internetu , lecz iść na spokojnie do lekarza rodzinnego w celu zbadania,postawienia diagnozy i ew. zlecenia stosownego leczenia!!! z.żurawski