Co znaczy prawidłowy obraz naczyń tętniczych mózgowia?
Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretację wyników badań MR + angio. węższa lewa tętnica kręgowa w porównaniu z prawą stroną.Poza tym prawidłowy obraz naczyń tętniczych mózgowia. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam,

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Witam!
Prawidłowy obraz naczyń tętniczych mózgowia znaczy dokładnie to co jest napisane. Często jedna z tętnic kręgowych jest węższa, ale to nie powinno zaburzać hemodynamiki.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.