Co znaczy ta dezorientacja i zaniki pamięci?

Witam, Mam 18 lat od ponad dwóch miesięcy towarzyszą mi dziwne objawy Dezorientacja senność i czuje że moja pamięć powoli zanika czasami gdy się zdenerwowałem dochodziło do smutku i płaczu zaczęło się to od dużego stresu gdy zacząłem robić prawo jazdy obawiałem się egzaminu w dzień dzień uczyłem się do egzaminu teoretycznego Ale także nie chciałem zaniedbać nauki w szkole Pierwsze obawy o moje zdrowie zaczęły się od czarnych myśli późniejszym okresie przerodziło się w senność Dezorientacje A późnej zaniki pamięci miałem atak płaczu gdy pomyślałem że nie zdam egzaminu Z czasem myślałem że wgl nic nie ma sensu, egzamin teoretyczny zdałem jak i do następnej klasy Ale niektóre objawy nie ustąpiły jedynie co pozostało to tylko dezorjentacja jak i zaniki w pamię

Witam,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka neuropsychologiczna i ukierunkowane kompleksowe leczenie. Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś