Co znaczy takie zachowanie 13-miesięcznej dziewczynki?

Witam, Dziewczynka 13 miesięcy , Pręży się w foteliku samochodowym, wózku i krzesełku do karmienia . Robi się cała czerwona wstrzymuje oddech i się pręży . Zjawisko to pojawiło się już parę miesięcy wstecz

Niestety nie wiem jaka może być przyczyna takich zachowań; dzieci często nie lubią jeździć w fotelikach samochodowych, ale w wózku czy krzesełku do karmienia to już dość nietypowe