Dziwne zachowania u 13-latki

Witam mam córkę 13 letnia która zamiast spotykać się z koleżankami wozi przez pół dnia wózek z lalkami i zakrywa je kocami żeby ktoś pomyślał że wozi prawdziwe dziecko i co jakiś czas mówi do nich jak do dziecka . Czasem też namawia młodszego syna który ma 6 lat żeby wchodził do wózka , przykrywa go i wozi przez pół dnia , czy jest to normalne czy powinnam udać że z córka do psychologa ?

Warto zapytać o motywację do tego typu działań, uczucia, emocje córki, zmiany, trudności z jakimi się boryka. Jeśli rozmowa nie wyjaśni i nie zmieni zachowania córki, warto zgłosić do psychologa dziecięcego lub rodzinnego.

Witam,
proszę porozmawiać z córką i zapytać ją o te zachowania. Nie wiem czy wcześniej córka spotykała się z koleżankami a dopiero teraz pojawiły się takie zachowania oraz co innego ostatnio dzieje się w Państwa domu. Może Pani wybrać się z córką do psychologa.
Pozdrawiam.