Co znaczy ten ostry ból podbrzusza?

Witam Jestem kobieta mam 29lat. Juz Dwa dni dokucza mi ostry bol podbrzusza po lewej stronie I promieniuje na plecy. Bol trwa od 5- 10 minut przechodzi i po 1 lub 2 godzinach bol wraca. Nic wiecej mi nie dolega. Co moze mi dolegac? Jestem na urlopie i nie moge isc teraz do lekarza. Dziekuje I pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu i bezpośrednia ocena , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć