Co znaczy to ciśnienie przy nerwicy lękowej?

Witam, mam 24 lata i problem z nerwica lękową, wszystkie badania porobione wraz z ekg i wszystko jest w normie Ale ta nerwica stworzyła u mnie nachalność mierzenia ciśnienia i sprawdzam po 10 razy dziennie. mam pytanie do specjalistów czy w wieku 24 lat 55kg wagi 180cm wzrostu moje ciśnienie typu 120/60 / 110/55 jest w normie czy jest za niskie

Witam,

w normie, jednak można skonsultować z internistą, ponieważ rozkurczowe jest niskie, przy zaburzeniach lękowych wartości są podwyższone. Jednak Pana waga, w stosunku do wzrostu jest znacznie zaniżona - wskazana konsultacja internistyczna i szczegółowa diagnostyka.

Pozdrawiam serdecznie

WItam, mam nadzieję, że leczy się Pan psychoterapeutycznie?
Jeżeli nie to należy zacząć.
biega Pan ? Pytam bo ma Pan typowe parametry maratończyka, Niskie ciśnienie, długie nogi, minimalną wagę ?
Jeżeli jednak Pan nie biega ani nie pływa to z tą niedowagą tzreba coś zrobić.
W każdym razie poradziłbym się psychoterapeuty
Pozdrawiam