Niskie ciśnienie przy nerwicy lękowej

Badam swoje ciśnienie codziennie, mam nerwicę lekową i kwestia mojego zdrowia jest moją obsesją, mam ogólnie niskie ciśnienie zazwyczaj w granicy 110/60 ale od kilku dni jest ono niższe, a wczoraj już całkiem przeszło granice 88/37. Nie czuje nic złego, poza tym, ze czasem jestem bez energii. Nie boli mnie głowa, nie mam szumów w uszach, omdleń. Biorę teraz tylko tabl. anty. Tętno jest w normie, prowadzę mało aktywny tryb życia. Kariolog nie widzi odchyleń w echu, ukg , krew w normie. Co robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam. Rozumiem, że nerwicę stwierdził odpowiedni specjalista psycholog-psychiatra. Warto więc do niego wrócić i porozmawiać o swoich lękach, myślę, że mniej istotne jest to jak co się nazywa, a istotniejsze jest to: co pani odczuwa i przeżywa. Z tego też powodu warto zwrócić się po pomoc do psychoterapeuty. Pozdrawiam