Co znaczy to kłucie z przodu szyi podczas orgazmu?

Od jakiegoś miesiąca podczas orgazmu czuję kłucie z przodu szyi po lewej stronie. Podczas żadnej innej czynności nie czuję czegoś takiego. W dodatku pojawiło się to niedawno, jakiś miesiąc temu. Proszę o wyjaśnienie, bo nigdzie w internecie nie znalazłam odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć, opisany objaw dość nietypowy. Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu lekarz określi Ew wskazania do konsultacji laryngologicznej