Czy kłucie w gardle ma związek z anginą?

witam. 12 listopada przeszłam angine. Dziś mija 3 tydzień i czuję lekki dyskomfort- takie kłucie, smeranie w gardle. Nie codziennie- 2 dni spokoju i znowu, potem przerwa. Jestem nauczycielką- dużo mówią. Co to może być. Lekarz przepisał mi wit. a e ale nie za bardzo pomaga,

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję ponownie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i ew określić wskazania do konsultacji laryngologicznej.