Co znaczy to uczucie w pochwie?

Od kilku dni mam dziwne uczucie w pochwie, jakby wydostawały się z niej malutkie pęcherzyki powietrza, nie jest to na pewno typowe uchodzenie powietrza z pochwy, bo jestem dziewicą. Zmiana pozycji niewiele pomaga i jest to bardzo drażniące. Najbardziej to czuję, kiedy stoję lub siedzę. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko to ocenić bez badania, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam