Uczucie dyskomfortu w pochwie

Witam. Mój problem polega na tym, że czuję dyskomfort w pochwie. Ciężko określić to uczucie, przypomina trochę ból lub piecznie i pojawia się od ok. miesiąca. Kiedy przez jakiś czas nie korzystam z łazienki dyskomfort ustępuje, jednak po skorzystaniu znowu wraca. Najczęściej zdarza się to rano lub wieczorem, ale bywają dni, że trwa to praktycznie caly dzien. Najbardziej czuję dyskomfort w czasie chodzenia, a najlepiej się czuję, kiedy siedzę lub leżę. Nie wiem czym może być ta dolegliwość.

Lek. Tomasz Budlewski

byc może infekcja, prosze koniecznie udacs ię do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięc.