Co znaczy widoczne odcinkowe zgrubienie śluzówki zatok szczękowych?

Wynik tomografii komputerowej zatok:Widoczne odcinkowe zgrubienie śluzówki zatok szczękowych,max4mm;ujście zatok drożne.Brak powietrzności pojedyn-czyj komórek sitowia przedniego po stronie prawej,obecność treść śluzowej.Obrysy kostne zachowane.Przewody nosowe drożne symetryczne;małżowiny nosowe symetryczne,prawidłowe.Wyrostki sutkowate powietrzne.Strasznie boli mnie głowa,żadne leki nie pomagają.Zawroty glowy też są nie do zniesienia.Czy kwalifikuję się do operacji?

Moim zdaniem kwalifikuje się pani zgodnie z wytycznymi do leczenia zachowawczego a w przypadku jego nieskuteczności dopiero rozważenia interwencji chirurgicznej który raczej nie będzie konieczna Ale oczywiście o tym decyduje bezpośrednie badanie