Co znaczy zapis bez cech niedokrwienia serca?

Mam prośbę czy to coś złego miałam robione EKG. RZM 58/min zakłócony pojedynczymi pobudzeniami dodatkowymi pochodzenia nadkomorowego.Normogram , położenia serca pośrednie.zapis bez cech niedokrwienia serca.

Lek. Tomasz Budlewski

Badanie w normie kto oceniał? Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po obejrzeniu ekg będzie można coś więcej powiedzieć