Co znaczy zawężony kanał kręgowy?

Zrobiłem sobie badanie MR odcinka szyjnego kręgosłupa i wyszło mi, że mam zawężony kanał kręgowy o 9 mm. Miałem robione też dwa razy TK głowy bez kontrastu i nic nie wyszło, a z dnia na dzień czuję się co raz gorzej co staje się już nie do wytrzymania. Co muszę zrobić i gdzie się z tym udać. Po konsultacji neurologicznej, laryngologicznej i kardiologicznej wszystko wychodzi dobrze. Czy muszę zrobić sobie jakieś badanie obrazowe z kontrastem żeby dowiedzieć się co jest nie tak.Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest ucisk rdzenia? jakie przede wszystkim objawy występują? sądzę że wskazana jest konsultacja lekarza neurochirurga.