Co zrobić, aby odzyskać energię do życia?

Witam Jestem strasznie przymulona,tzn zawsze taka byłam od gimnazjum odkąd pamiętam,tzn wolne ruchy i brak takiej energii,żywotności.Jestem domatorką i uciekam raczej od ludzi.Byłam już na diecie bezglutenowej i bezcukrowej,zażywałam kompleks wit B,C i D3(5000j.m),bo miałam spadek jej,tzn z poprzedniej firmy Vitrum wit D3 nie przyswajała mi się dobrze,jem dużo warzyw i owoców,mięsa dużo.Brałam też dwa mies sanprobi i nie czuję żadnej poprawy.Nie piję kawy.Jak uzyskać cenergię,taki power życiowy

Dzień dobry. Proszę umówić się na konsultację z psychologiem. To właśnie, m.in. z takimi sprawami trafiają na konsultacje do mnie Pacjenci. Później mają zwykle żałują, ze zdecydowali się tak późno. Pozdrawiam.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, aby zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Panią
Myślę, że Pani unikanie ludzi i brak życiowej energii ma podłoże
psychologiczne, np. niska samoocena, przykre doświadczenia w przeszłości…
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani obniżonej energii
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
podczas której wzmocni Pani poczucie własnej wartości,
odzyska Pani równowagę wewnętrzną,
i odzyska Pani życiową energię i radość życia.
Gdyby chciała Pani ze mną porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl