Co zrobić, gdy badanie powinno być wykonane w trybie pilnym?

Witam. Cierpie na wole guzkowe Eutyreoze. 23 mialam wizytę u endokrynologa.W ciągu roku tarczyca znacznie sie powiększyła z około 30 ml do 47ml. Podczas wizyty dostałam w trybie pilnym skierowanie na RTG sródpiersia- podejrzenie woli zamostkowej i biopsja również - pilne. Biopsja mam 30 - czyli we wtorek. I teraz moje pytanie - jeśli dostałam skierowanie na badania w trybie pilnym co mam zrobic jeśli wizytę ustalili mi na 13 luty 2019- pani w rejestracji widziała skierowanie. Nie Rozumiem skad ta rozbieżność? Prosze poradzic mi co dalej po bjopsji? Oczywiscie oczekiwanie na wynik ale co później? Dziekuje z góry za odpowiedz. K.F lat 43

Bardzo możliwe że wizyty nawet pilne mają tak długi okres oczekiwania, proszę odebrać wynik biopsji i skonsultować go ze swoim lekarzem rodzinnym od razu, szybciej. jeśli będzie niepokojący - onkologiczny - zostanie Pani skierowana szybciej na odpowiednią diagnostykę.