Co zrobić, jeśli podczas posiłku kawałek jedzenia dostał się do nosa?

Witam. Podczas posilku kawalek jedzenia dostal mi sie do nosa I nie chce wyjsc. Probowalam wydmuchac niestety nie pomoglo. Jest to bardzo uciazliwe. Prosze o porade

Witam!
Może Pani spróbować zadzwonić do Poradni Laryngologicznej (np. na Hipotecznej) i poprosić o usunięcie ciała obcego z nosa. W szpitalach Wojskowym i SPSK4 są oddziały laryngologiczne, więc jeśli zgłosi się Pani do którejś z izb przyjęć, ktoś powinien usunąć utknięty kawałek. Może Pani zadzwonić również do Przychodni Lekarza Rodzinnego lub Przychodni całodobowej (np. Galen na Chodźki) i zapytać czy mają odpowiedni sprzęt. Myślę że jednak lepiej żeby zajął sie tym Laryngolog.
Pozdrawiam!