Co zrobić, kiedy chłopak boi się współżyć?

Co zrobić, kiedy chłopak boi się współżyć w obawie to, że zajdę w ciążę? (mamy po 19lat i jesteśmy dwa lata w związku) Jest to męczące, ponieważ mieszkamy daleko od siebie i kiedy po przerwie się widzimy, musimy się hamować, bo on jest na nie.(nr tel nie istnieje, odpowiedź proszę wysłać na e-mail, dziękuję)

Witam!
Twój chłopak może się obawiać, ze będziesz w ciąży, jeśli nie stosujecie antykoncepcji lub jeśli wasz światopogląd na to nie pozwala. " Jest to męczące" jak napisałaś, ale jeśli ciąża ma być powodem tego, że czujecie się niekomfortowo, to należy się wyciszyć. Z drugiej strony musicie sami odpowiedzieć sobie na pytanie jaki moment będzie najlepszy aby rozpocząć współżycie i poważnie porozmawiać o tym dla kogo jest to problemem. Pozdrawiam