Co mam zrobić, jeśli chłopak posądził mnie o zdradę?

Mój chłopak posadził mnie o kłamstwo, chociaż tego nie zrobiłam zawsze byłam i jestem z nim szczera. Sprawdził mój profil na Facebooku po czym zaczął pisać do mojego kolegi który napisał mu że jest zakochany we mnie, no i stwierdził że go zdradzam i oszukuje a nie zrobiłam tego. Co robić jak go przekonać że mówię prawdę i nie oszukuje go? Proszę o pomoc. Mieszkamy daleko od siebie rozmawiamy i piszemy ze sobą codziennie.

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani, że jesteście w relacji "na odległość"
i stąd mogła pojawić się wątpliwość u Pani Chłopaka...

Zachęcałabym Panią do szczerej i otwartej i nie oceniającej rozmowy
z Chłopakiem i ponowne, "na spokojnie" przedstawienie swojej relacji (najlepiej w bezpośrednim Waszym spotkaniu).

Jeśli Chłopak upierałby się przy swoim zdaniu, sugerowałabym by "włączyła" Pani refleksję i zadała sobie pytanie, dotyczące jakości i przyszłości Waszego związku?

Życzę Pani tylko wartościowej i spełnionej relacji,
irena.nielnik.madej@gmail.com