Co zrobić przy dużej anemii?

Mój mąż ma głęboką anemię 8.1 i do tego jeszcze niewydolność nerek kreatynina 2. 24. Chodzimy po lekarzach nefrologach internistach i prywatnie też. Był również w szpitalu na nefrologii niby było dobrze a po wyjściu znowu to samo . Nie wiem już gdzie mamy pójść i kto może nam pomóc. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę . Jestem załamana i mąż też.

Jedyne co mogę Pani zasugerować to konsultację z lekarzem pracującym w klinice specjalistycznej w dużym ośrodku nefrologicznym. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.