Co zrobić w przypadku ataku wysypki pomimo zażywania Axotretu?

WITAM. Córka 17 lat od 12 dni zażywa Axotret, 30 mg , sporadycznie wyskakiwały jej pojedyńcze pęcherzyki z wodą , ale wczoraj wysypało ją całą i z minuty na minutę jest tych pecherzy coraz więcej. Leku dzisiaj już nie wzięła ,ale czym to smarować ?Nasz lekarz jest w tej chwili niedostępny.

Dzień dobry proszę udać się na konsultację do innego dermatologa. Po obejrzeniu zmian i zbadaniu lekarz postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.