Zmiany skórne po wykonaniu peelingu

Witam biorę axotret od 7 miesięcy i podkusiło mnie zrobić peeling na poczatku wszystko bylo dobrze ale teraz zaczęły wychodzic małe pryszcze na policzkach poniżej oczu i wyskakuje ich coraz wiecej a od dzisiaj zmniejszam dawkę z 40 mg( zażywam 20 mg rano i 20 wieczorem ) na 20 mg dziennie. Nie wiem co mam zrobic uzywam cetaphilu do mycia twarzy a smaruje twarz kremem przywracającym nawilżenie iwostin puritin rehydrin. Dodam jeszcze ze moja skora nie jest podrażniona w żaden sposób po tym peelingu ani nie została podrażniona. Bardzo prosze o pomoc bo kolejna wizytę mam za miesiac a nie wiem co z tym zrobic. Ważę 60 kg Z gory dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl