Co zrobić w przypadku braku rzęs?

Witam. Mój problem dotyczy rzes a właściwie ich brak. Kiedyś dosyć często się malowalam i nie zawsze starannie zmywalam makijaż. Rzęsy stały się osłabione i kruche. Postanowiłam zrobić sobie makijaż permanentny ktory miał zamaskowac luki na oku. Chyba doszło do jakiegoś uszkodzenia mieszka wlosowego gdyż rzęsy zaczęły wypadac jedna po drugiej. Kupiłam więc odżywkę Rewitalash ale niestety rezultatów nie ma. Byłam leczona farmakologicznie przez dermatologa i nic z tego. Jestem prawie Łysa.

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli dermatologiczne leczenie nie przynosi skutku być może warto udać się do lekarza medycyny estetycznej.