Co zrobić w przypadku problemów z układem krążenia?

Witam od dłuższego czasu byłem uzależniony od napojów energetycznych piłem je w dużych ilościach. Pewnego razu po wypiciu dwóch puszek podczas kaca alkoholowego. Dostałem nagłych skoków ciśnienia, bolała mnie głowa, oraz zaburzył się mój układ krążenia w tym niedokrwienie mojego penisa. Od razu udałem się do szpitala gdzie zrobili mi wyniki. Wyniki były pozytywne ,a lekarz kazał mi nie martwić się tą sytuacją. Po tej sytuacji totalnie odciąłem się od napojów energetycznych i przez twa tygodnie od całej sytuacji nie wypiłem ani jednego. Początkowo nie było lekko ,ponieważ czułem się fatalnie od nowa zaczęła boleć mnie głowa i utrzymywało się to przez parę dni. Kiedy wszystko ustało ,a ja czułem się już dobrze ,po paru dniach wrócił problem z układem krążenia i właściwie nie wiem dalej czym to jest spowodowane. Proszę o pomoc w tej sprawie oraz radę co z tym robić. Dziękuje!

Lek. Michał Lenard

Sugeruję skierować się do lekarza pierwszego kontaktu, który Pana zbada, zleci badania dodatkowe i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. W przypadku zaburzeń układu krążenia będzie to najpewniej kardiolog. Pozdrawiam!