Co zrobić w przypadku silnych objawów menopauzy?

Witam. Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie wiem już co mam robić. Zacznę od początku. Od około 17 miesięcy temu zaczęły się moje problemy z miesiączką.Miewałam częste plamienia i miesiączki występowały u mnie bardzo nie regularnie (często).Myślałam że to przez pracę ponieważ nosiłam ciężary nawet po 30 kg .Zgłosiłam się do ginekologa który po badaniu i zrobieniu USG stwierdził ze to początek menopauzy.Lekarz spytał o mój wiek (42 lata) i czy palę papierosy powiedziałam że tak.Stwierdził że nie może mi pomóc gdyż nie przypisze mi hormonów bo dostanę zakrzepicy.Od wizyty u lekarza minęło parę miesięcy ignorowałam mój stan aż w końcu wylądowałam w szpitalu.Krwawiłam już ponad 3 miesiące z niewielkimi odstępami i w szpitalu stwierdzono ze trzeba zrobić łyżeczkowanie. Po 3 tygodniach dostałam wynik badania z którego wynikało ze miałam polipy.Wszystko było ok do czasu dostania pierwszej miesiączki od wykonania tego zabiegu.Najpierw 4 dni plamiłam a potem dostałam krwotocznej miesiączki która trwała 11 dni.Zgłosiłam się ponownie do tego ginekologa przypisał mi orgametril i kazał zażywać przez 3 miesiące po 1 tabletce dziennie.Bardzo źle się czuje mam straszne zawroty głowy, częste bóle brzucha wystąpiło 2 razy plamienie.Nie wiedziałam co robić umówiłam się na wizytę do innego ginekologa.Ta sama procedura przebadał mnie zrobił usg i stwierdził że jest ok i zmienił mi tylko dawkowanie tego leku.Nie wiem co mam zrobić? Musiałam zwolnić się z pracy. Całymi dniami lezę w łóżku nie mam sił na nic.Nie wiem gdzie mam się udać żeby ktoś mi pomógł. Nie wiem czy to wina tego leku ponieważ problem wystąpił już od tej pierwszej miesiączki po zabiegu i trwa do teraz. Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do Oddziału gdzie wykonano abrazję aby ustalić dalsze postępowanie. proponuje wybrać jednego lekarza

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.