Co zrobić w przypadku zaników pamięci oraz bólów głowy?

Witam. Co powinnam zrobić jeśli, mam zaniki pamięci, mylę słowa, czesto boli mnie glowa i czesto mam wrazenie, ze mam cos w glowie.. Tak jakbym to czula i wtedy momebtalnie przestaje na chwile tajkaby myslec po chwili przechodzi. Ostatnio bolala mnie skron i lewa polowa twarzy. Jestem czesto bez sily.. Dlatego nie podejmuje prawie zadnych czynnosci.. Mam problemy z akceptacja siebie, swojego wygladu, boje sie odbierac tel spotykac sie ,wszystko wywoluje we mnie silny stres i lęk .. Bardzo prosze o odpowiedz, bo zaczynam sie martwic o siebie

Witam Panią, proponuję aby zgłosiła się Pani do lekarza pierwszego kontaktu i szczegółowo opowiedziała mu o tym, co się dzieje w Pani głowie. Mam za mało informacji na temat Pani życia i tego co Pani robi, aby coś konkretnego proponować, ale zawsze można wyjść z domu i uaktywnić się, nawet spacerując lub tylko siedząc na powietrzu np. na podwórku, w parku, w zależności gdzie Pani mieszka. Można też, o ile jest to możliwe, skontaktować się z psychoterapeutą, bo warto przy jego pomocy podnieść swoją samoocenę. *** Proszę Pani, 19 lat to ogromny potencjał, który należy dobrze wykorzystać a nie zamartwiać się i tracić siły. Jest Pani na pewno śliczną, młodą, zdolną dziewczyną, pełną fajnych pomysłów - proszę za tym iść, czego Pani serdecznie życzę. *** Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl