Co zrobić, żeby wrócić do swojego wyglądu przed ciążą?

Witam jestem 20 letnia mama staram sie byc aktywna ale mam problem z wygladem brzucha po porodzie oraz z waga probowalam roznych cwiczen lecz choruje na astme oskrzelowa i czesto sie mecze i dusze co moge zrobic zeby wrocic do swojego wygladu przed ciaza

witam, jeśli nie ma Pani możliwości wykonywania większej aktywnosci fizycznej kluczem do sukcesu będzie dobrze dobrana dieta, ona nawet nie musi być odchudzająca, a normokaloryczna, priorytetem jest regularnocc jedzenia posiłków, jedzenie mniejszych porcji częściej, więcej warzyw, ale nie należy eliminować węglowodanów złożonych takich jak razowe pieczywo, kasze, ryże makarony - to najczęstszy błąd który kończy się podjadaniem słodyczy. Najlepeij byłyo by skonsultować się z dietetykiem, oszacuje on wówczas Pani zapotrzbowanie enegrtyczne i podpowie w jakich ilościach można zjeśc odpowiednie posiłki.

Dieta zależy równiez od tego czy Pani karmi czy też nie.