Czy jest szansa, że skóra wróci jeszcze do względnej normalności po ciąży?

Dzień dobry! 4 miesiące temu urodziłam dziecko poprzez CC. Cały czas karmię córkę piersią. Wciąż zostało mi kilka kilogramów po ciąży. Mam 1,68m, ważę 67kg. Obwody: biust 98cm, talia 76cm, biodra 104cm (nawet przy wadze 50kg, kilka lat temu, niestety miałam szerokie biodra). Kiedy stoję, brzuch nie wydaje się być duży, ale kiedy siedzę, pojawia się nadmiar skóry, który niejako nieestetyczne zwisa. Czy jest szansa, że skóra wróci jeszcze do względnej normalności? Córka jest dzieckiem wymagającym. Nie ukrywam, że brakuje mi czasu i energii na jedzenie i wysiłek fizyczny inny niż opieka nad córką. Często jestem po prostu głodna. Co mogę zrobić, żeby wrócić do formy? Włosy wypadają mi garściami, nie mam na nic siły. Pozdrawiam

Musi Pani znaleźć czas dla siebie, na ćwiczenia - najlepiej ćwiczyć w grupie, zajęcia typu cardio, abt, wtedy jest większa mobilizacja. Dieta i regularność posiłków również ma ogromne znaczenie