Odzyskanie jędrności skóry na brzuchu po porodzie

Witam,mam 25 lat i 8 miesięcy temu urodziłam dziecko. Ćwiczę regularnie (siłownia) od 6 miesiecy,i używam kremów ujędrniajacych. Pomimo wszelkich starań moja skóra na brzuchu jest nadal "luźna" i nadal jest jej za dużo...mimo wzmocnionych i wyrzezbionych mięsni.Ile czasu potrzeba by skóra odsyskała jędrność i odpowiednie napięcie? co jeszcze może pomóc?proszę o pomoc

Jeśli korzysta Pani z siłowni od 6 miesięcy a nie zmienia się wygląd ciała być może warto zwrócić się do trenera o dobranie lepszego zestawu ćwiczeń i przede wszystkim (jeśli to możliwe i nie ma przeciwwskazań) proszę dołączyć aktywność typu cardio (bieganie, rower, szybki marsz).
Warto także regularnie raz w miesiącu mierzyć obwód brzucha za pomocą taśmy krawieckiej i notować wyniki - wówczas będzie widzieć Pani efekty.

Pozdrawiam
www.dietifit.pl