Modelowanie brzucha w 2 miesiące

Jak zrobic w 2 miesiace plaski brzuch u kobiety??? Mam troche tluszczu ale jak sie tu powstrzymac od slodyczy ??? 3 razh w tygodniu moge jezdzic po 5km na rowerze czy to wystarczy ???

Mgr Martyna GorczyĹska

Podała Pani zdecydowanie za mało informacji. Nie znam wagi, wzrostu i obwodów, aby stwierdzić jak intensywne powinny być ćwiczenia. Warto udać się na siłownię i porozmawiać z trenerem, aby zalecił konkretne ćwiczenia. Można również udać się do dietetyka, aby specjalista ułożył dla Pani zdrowy jadłospis

Czy takie założenie jest osiągalne, ciężko powiedzieć, warto było by udać się do dietetyka na zweryfikowanie dotychczasowego sposobu odżywiania, a także spotkać się z trenerem personalnym, żeby dla Pani ułożył konkretny plan ćwiczeń.