Dieta, siłownia a spadek masy ciała

Witam. Prowadzę dietę, jem 5razy dnia i małe porcje, mam pytanie czy jak zacznę chodzić na siłownię to Jest szansa ze zacznę gubić kg?? Czy poprostu na siłowni wyrabia się tylko mięśnie??

Lek. Tomasz Budlewski

Odpowiednie ćwiczenia pozwolą na stratę kilogramów. Proponuję udać się do dietetyka który ustali dietę wraz z odpowiednimi ćwiczeniami, a na siłowni poprosić chociaż raz trenera personalnego o pokazanie odpowiednich ćwiczeń.