Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 2 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Indywidualna dieta, ćwiczenia a brak efektów

witam, mam problem,ponieważ od pół roku jestem na diecie,którą rozpisał mi trener personalny oprócz tego sporo ćwiczę(siłownia,siatkówka,aeroby) a waga wciąż się nie zmienia. Próbowaliśmy już wielu zmian w diecie,ale ciągle nic. Zrobiłam tsh i wszystko w normie. Mam nadzieję, że poradzą mi państwo , co w tej sytuacji mam zrobić, czy udać się do dietetyka czy innego lekarza, ewentualnie jakie badania zrobić.
KOBIETA ponad rok temu

Indeks glikemiczny

Osoby odchudzające się i cierpiące na cukrzycę powinny zwracać uwagę na indeks glikemiczny potraw. Co to jest? Jak to określić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o indeksie glikemicznym.

Witaj,
Z Twojego maila trudno wyczytać o jakie zmian wagi chodzi, czy chcesz przytyć (zbudować masę mięśniową), czy stracić kilka kilogramów. Nie napisałeś również jaką dietę stosujesz, ile ma kalorii itp.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Dietetyk, biotechnolog, specjalista ds. zdrowia publicznego. Doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
0

Witam, myślę, że warto udać się do dietetyka, w celu przeanalizowania swojego sposobu odżywiania, stylu życia, a także stanu zdrowia. Wszystkie te aspekty wpływają na masę ciała i szybkość jej utraty. Pozdrawiam.

Dietetyk w poradni dietetycznej JeszFresh w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy