Odchudzanie od dwóch miesięcy a efekty

Witam. Zaczelam sie odchudzać 2 miesiące temu. Mam 170 cm i wazylam 88 kg. Jem 5 malych posiłków dziennie i co dwa dni ćwiczę na silowni z trenerem po 2 h. Mimo to nie chudnę. Przez pierwszy miesiąc schudłam 4 kg a w drugim juz nic! Nie podjadam, a z siłowni wracam spocona, przy mojej wadze początkowo kilogramy powinny szybko lecieć w dol, a nie stać tak jak teraz. Co moze byc nie tak? Czy to normalne? A może powinnam zbadać hormony?

Posiłki nie powinny być małe, ale odpowiednie. 1-sze śniadanie i obiad powinny być zdecydowanie większe niż pozostałe.
Proszę skorzystać z jadłospisu ułożonego przez dietetyka, który profesjonalnie dobierze ilość kalorii, rozkład w ciągu dnia, ilość białka, tłuszczy i węglowodanów.

Witam serdecznie,

jak najbardziej warto wykonać badania kontrolne oraz ocenić Pani jadłospis czy nie dochodzi do spowolnienia tema metabolizmu. Również ilość i efekty z ewentualnych poprzednich prób odchudzania wpływa na tempo utraty kilogramów w chwili obecnej.

pozdrawiam
Małgorzata

Witam Panią,
oczywiście warto zrobić badania między innymi na cukier i tarczycę. Należałoby też bliżej przyjrzeć sie Pani diecie. Być może popełnia Pani błędy żywieniowe.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk