Brak efektów odchudzania i diety

Witam, od miesiąca i 2tyg stosuje dietę od dietetyka 1500kcal również ćwiczę 3-4 razy w tyg po 1,5h głównie jest to trening siłowy 20-30 min cardio. Od tego czasu moja waga 60kg nie spadła ani trochę , a w centymetrach ubyło mi zaledwie po 2cm. Jestem załamana trzymam się wszystiego w 100%. Co robić? Mam 19 lat, 168cm wzrostu i 60kg

Witam serdecznie,

proszę przedyskutować sprawę z dietetykiem prowadzącym. Być może dieta jest niewłaściwie dobrana, może jest w niej zbyt wiele węglowodanów. Trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytanie nie znając szczegółów kuracji.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk