Jak schudnąć kilka miesięcy po ciąży?

Witam. Mam problem ze zrzuceniem kilogramów po ciąży. Mija już prawie rok a mimo ćwiczeń waga nie spada w dół. Skacze na skakance codziennie ograniczyłam cukier oraz jedzenie typu fast głos a waga ani drgnie. Czym może to być spowodowane?

Witam serdecznie,
być może dieta, którą Pani stosuje nie jest właściwa. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk