Dlaczego nie mogę schudnąć po zmianie nawyków żywieniowych?

Dzień dobry. Mam 40 lat,174 cm. i 83 kg. Od połowy lutego zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Zapisuje co i ile zjadam i pomimo że od tego czasu rzadko kiedy przekraczam 1500 kalorii to schudlam dopiero 1kg.Naleze do osób które zawsze były szczupłe,po porodzie zostało mi 10 kg.nadwagi ale dość szybko się z nimi uporalam.Gdy zależało mi aby zrzucić kilka kg.wystarczylo że wsiadalam na rower lub pobiegalam i nie było problemu.Obecnie nic nie przynosi efektu.

Witam,

w tym momencie trudno określić jest dlaczego waga nie spada. Nie pisze Pani nic na temat swojej diety poza tym ile ma kcal. Nie jestem w stanie określić błędów żywieniowych o ile takie występują i przyczyniają sie do braku redukcji masy ciała.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk