Dzienne zapotrzebowanie kalorii przy ćwiczeniach

Mam takie pytanie odnośnie tych spożywanych kalorii w ciągu dnia , już sama nie wiem co mam zrobić ... Mam 158 i waze 57kg od lutego staram sie lepeij odzywiać i trenowac . Przez 4 miesiące chodziłam na silownie około 3 razy w tygodniu (cwiczenia aerobowe, zajecia prowadzone przez trenera) natomiast teraz od od poczatku lipca cwicze w domu 5 razy w tygodniu (roznego rodzaju interwały , cardio , teraz zaczełam 30 day Shred z Jillian) . Efekty ? marne, ile kcl powinnam spozywac ?

Witam Panią,

Szacunkowa ilość kalorii to około 1500. nie mniej jednak jest to wartość bardzo ogólna. dokładne zapotrzebowanie energetyczne mogłabym obliczyć po wykonaniu pomiarów składu ciała i po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. Jeżeli Pani ćwiczy i nie widzi efektów to być może dieta jest nieprawidłowo skomponowana.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk