Problemy z odchudzeniem brzucha i boczków

witam.Mam problem z brzuchem i boczkami,co mnie to bardzo irytuje jesli założe obcisłą sukienkę lub siądę to wtedy wszystko mi sie wylewa.Mam165cm wzrostu,waze 58kg.Miałam problemy zdrowotne i schudlam duzo bo warzyłam 80kg.Jem 5 razy dziennie,staram sie pic 1,5l wody dziennie,w miedzy czasie pije zielona herbate.Chodze 2 razy w tyg.na aerobik,w domu jesli moge to cwicze troche;robie brzuszki lub cwicze na wioslarzu.Ale jak dla mnie nie widze efektow,i przeraza mnie to patrzac w lustro.pozdrawia

Witam Panią,

Jeżeli Pani ćwiczy i jada regularnie to może dieta jest nieprawidłowo zbilansowana. Jadłospis powinien uwzględniać Pani zapotrzebowanie energetyczne, styl życia. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często, ile przed snem jest kolacja itp Je chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy a potem pomyślimy co dalej.
kontakt:
joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska