Brak efektów po odchudzaniu u 20-latki

Witam mam 20 lat 162 wzrostu I waze 76 kg chce schudnac jem regularnie cwicze ale efektow nie widac

Witam, radzę wybrać się do dyplomowanego dietetyka, który przeprowadzi wywiad żywieniowy i na tej podstawie będzie wstanie coś powiedzieć. Warto wcześniej zrobić badania krwi, podstawową morfologię i zbadać hormony tarczycy (TSH).

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska