Napady głowy u 23-letniej kobiety

Witam. Zawsze jadłam 3-4 posiłki dziennie. Od kilku dni towarzyszą mi napady głodu i ciągle czuje głód nawet po posiłku. Od ponad 3 dni jem więcej niż normalnie bym zjadła. Nie wiem skąd u mnie pojawiły się takie napady, nigdy nie miałam z tym problemów. Co powinnam zrobić aby zapanować na głodem ? Boje się, że przez takie objadanie się przytyje i będę mieć później problem z zrzuceniem kg, które przybędą

Witam Panią,

Powinna Pani zjadać 5 posiłków dziennie. Posiłki powinny być pełnowartościowe i odpowiednio zbilansowane. Należałoby bliżej przyjrzeć się Pani diecie. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisac ma na maila swój przykładowy jadłospis - co Pani zjada, jakie ilości itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy.

Nie mniej jednak powinna Pani zrobić badania. Proszę wykonać podstawowe badania krwi, cukier, poziom hormonów, badania na tarczycę. Zastanawiające jest to że twierdzi Pani iż nic nie zmieniła w swojej diecie a napady głodu się pojawiły. Być może są jakieś zaburzenia na tle zdrowotnym. Zalecam wizytę u lekarza!

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl lub 506 225 670

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)

Witam,

Trudno jest jednoznacznie ustalić, mało danych do adekwatnej analizy, być może wynika to ze zbytnio zaniżonej kaloryczności posiłków i złym ich zbalansowaniu.

Pozdrawiam
dbamodiete.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska